Дніпро-1 перервав переможну серію Шахтаря: чемпіонів УПЛ від фіаско врятував бразильський легіонер

Переглядів 629
Дніпро-1 - Шахтар. Фото: УПЛ
Сьогодні, 19 травня, в рамках 29-го туру чемпіонату України Дніпро-1 приймав на своєму полі донецький Шахтар. Поєдинок між цими командами завершився із рахунком 1:1

У неділю, 19 травня, Дніпро-1 зустрічався із донецьким Шахтарем у 29-му турі чемпіонату України.

Дніпряни зуміли швидко відзначитися. Філліпов скористався помилкою гравця донеччан та відкрив рахунок у грі.

Проте у кінцівці першого тайму бразильський футболіст Шахтаря Марлон Гомес зрівняв рахунок. Хавбек вдало зіграв на добивання і забив м'яч уже в незахищені ворота.

В другому таймі команди декілька разів йшли з поля через повітряні тривоги, що, можливо, завадило забити в другому таймі.

Більше команди не змогли відзначитися у поєдинку і фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.  Дніпро-1 перервав серію із 15 поспіль перемог Шахтаря в УПЛ.