Дніпро-1 вперше в сезоні втратив очки, зігравши у вогняну нічию з Інгульцем: Шахтар може наздогнати дніпрян

Переглядів 2993
Дніпро-1 - Інгулець. Фото: УПЛ
У матчі восьмого туру чемпіонату України на місцевому стадіоні в Ужгороді зустрічалися лідер УПЛ Дніпро-1 та один з аутсайдерів турнірної таблиці Інгулець. Матч закінчився бойовою нічиєю 2:2.

Перед початком матчу номінальні господарі поля посідали перше місце в УПЛ, вигравши усі матчі до цього. Інгулець тяжко стартував у чемпіонаті, набравши лише три пункти. У турнірній таблиці підопічні Лавриненка знаходяться на 14-му місці.

Варто відзначити, що у стартовий склад Дніпра-1 повернулися легіонери, які не грали у минулому турі. Перший тайм був не багатий на гольові моменти. Інгулець навіть наніс більше ударів ніж лідер чемпіонату, але один із небагатьох ударів Дніпра-1 виявився результативним.

На першій доданій до першого тайму хвилині правий захисник дніпрян Адамюк виграв боротьбу в штрафному майданчику і замкнув подачу після кутового. Воротар Інгульця виявився безсилим. Гольову передачу на свій рахунок записав Амаш. Дніпряни мінімально перемогли в першому таймі.

Другий тайм розпочався стрімко. Менш ніж за десять хвилин Інгулець відіграв перевагу Дінпра-1. Черговий стандарт призвів до гола. На 55-й хвилині матчу після подачі зі штрафного відзначився півзахисник Інгульця Смоляков. Воротар Дніпра-1 Юрчук помилився на виході та суттєво спростив завдання 19-ти річному Смолякову.

На 66-й хвилині Інгулець цілком заслужено вийшов вперед, адже на початку другого тайму вони повністю перегравали дніпрян. Після флангової подачі дублем відзначився той же Смоляков.

Інгулець володів перевагою у рахунку лише дві хвилини. Один із лідерів Дніпра-1 Олександр Піхальонок отримав м’яч після відскоку від захисника Інгульця та пробив з меж штрафного майданчика по воротах. Голкіпер кіровоградців не зміг відбити цей удар. Таким чином рахунок став рівним 2:2.

Після голу Дніпро-1 продовжував атакувати та створювати моменти. Кінцівка матчу була за дніпрянами, а Інгулець грав по рахунку та хотів зберегти нічию. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 2:2.

Таким чином Дніпро-1 вперше втратив очки у сезоні та дав шанс Шахтарю впритул наблизитися до себе. Дніпряни мають 19 очків та залишаються на першому місці. Інгулець залишився на 14-й сходинці, маючи у своєму активі вже чотири пункти. Наступний матч Дніпро-1  зіграє з Металістом, а Інгулець з Кривбасом.