Дніпро-1 впевнено переміг Верес: команда Максимова обійшла Ворсклу, рівняни – серед аутсайдерів УПЛ

Переглядів 700
Дніпро-1 - Верес. Фото: УПЛ
У матчі десятого туру Української Прем'єр-ліги Дніпро-1 зустрічався із рівненським Вересом у Дніпрі. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.
  • Дніпро-1 здобув третю поспіль перемогу в УПЛ.
  • Максимов провів п'ятий матч на чолі дніпровської команди.
  • Верес не перемагав в останніх п'яти матчах.
  • Філіппов забив свій перший м'яч за Дніпро-1.

На десятій хвилині Дніпро-1 вийшло вперед. Від центральної лінії Сарапій запустив передачу на лівий фланг штрафного майданчика на Філіппова, а той прибрав Курка та поклав м'яч у дальній кут.

Через 20 хвилин стався дуже курйозний момент, що закінчився голом. Після прострілу із правого флангу центральний захисник Вересу Вовченко зрізав м'яч у власні ворота по чудернацькій траекторії.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів.

Переглянути голи Дніпра-1 в першому таймі можна в телеграм-каналі FanDay

У другому таймі Дніпро-1 продовжував домінувати на полі. Команда Юрія Максимова діяла небезпечно біля чужих воріт, однак ніяк не могла забити третій м'яч.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Дніпра-1 із рахунком 2:0.

Чемпіонат України

10-й тур

Дніпро-1 - Верес - 2:0

Голи: Філіппов,10, Вовченко (АГ), 31.

• Дніпро-1 набрало 15 очок і вийшло на сьоме  місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Верес посідає 15 сходинку, маючи у своєму активі шість очок після дев’яти матчів.
  • Наступний матч рівняни проведуть вдома проти Руха 22 жовтня. Дніпро-1 у цей же день на виїзді прийме Динамо.