«Добре знаю психологію Шовковського»: Сабо висловився щодо втрати очком Динамо у грі УПЛ проти Вереса

Переглядів 1229
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Колишній тренер київського Динамо та національної збірної України Йожеф Сабо проаналізував поєдинок між Вересом та командою Олександра Шовковського, який закінчився в сенсаційну нічию з рахунком 1:1.

Вчора, 7 березня, київське Динамо неочікувано втратило очки із рівненським Вересом (1:1). Йожеф Сабо вважає, що підопічні Олександра Шовковського не змогли переграти опонентів суто з футбольних причин, адже недооцінки не було.

«Недооцінки не було. Не думаю, що у Шовковського може бути таке. Я його психологію дуже добре знаю. Він налаштовує команду найсерйознішим чином. Це сто відсотків».

Також Сабо прокоментував епізод на останніх хвилинах матчу, коли Верес заробив пенальті.

«У компенсований до другого тайму час, коли у ворота Динамо було призначено пенальті, виникла сутичка. Арбітра обступили гравці і почали вирувати емоції, які призвели до букета жовтих карток. Наш футбол починає бути схожим на події, які нерідко трапляються в англійській Прем'єр-лізі, італійській Серії А та іспанській Ла Лізі.

Там, у провідних чемпіонатах Європи, що не тур, то емоції та чвари на полі, жовті та червоні картки – все це є. Але там великі гроші, а що у нас? Мізер», — сказав Сабо для Sport.ua.

• Після цього матчу Динамо має 35 очок та все ще три поєдинки в запасі. Кияни йдуть четвертими в турнірній таблиці УПЛ.
  • В наступному турі 12 березня кияни зустрінуться з луганською Зорею.