Довбик знищив Металіст 1925: хет-трик нападника забезпечив впевнену перемогу Дніпру-1

Переглядів 1000
Артем Довбик. Фото: ФК Дніпро-1
У матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст 1925 приймав другу команду чемпіонату Дніпро-1. Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь гостей. Артем Довбик відзначився хет-триком.

Дніпро-1, який втратив перше місце в УПЛ після поразки київському Динамо, буде намагатися здобувати максимум очків кожного туру та очікувати осічки лідера чемпіонату донецького Шахтаря. Металіст 1925 хоч і перебуває в середині турнірної таблиці, проте відстань від зони вильоту складає всього чотири пункти.

У першому таймі Дніпро-1 очікувано володів ініціативою, але цікаво, що найкращий бомбардир УПЛ Артем Довбик залишився в запасі. Вже на 27-й хвилині форвард таки вийшов на поле, адже травмувався Пеглоу.

Підопічні Кучера нанесли більше ударів в першій половині гри, проте м'яч не ліз у ворота, а харків'яни розраховували на свої швидкі контратаки.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі засяяла зірка імені Довбика. Найкращий бомбардир УПЛ оформив хет-трик. Перший м'яч нападник забив після елегантної передачі у штрафний майданчик. А друге взяття воріт відбулося після суперечливого пенальті. Цікаво, що втретє Довбик відзначився після ще одного одинадцятиметрового.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу Дніпра-1 з рахунком 3:0

Таким чином Дніпро-1 набрав 42 пункти, а Металіст 1925 має 21 бал. У наступному матчі підопічні Кучера зіграють проти ФК Львів, а харків'яни з Колосом.