«Доволі складний поєдинок»: хавбек Металіста 1925 прокоментував переможний гол у ворота Інгульця

Переглядів 637
Микита Безуглий. Фото: ФК Металіст 1925
Центрбек Металіста 1925 Микита Безуглий у вчорашньому поєдинку 13-го туру УПЛ проти Інгульця приніс першу перемогу команді після зміни головного тренера.

Поєдинок 13-го туру чемпіонату України між Металістом 1925 та Інгульцем завершився вольовою перемогою харківської команди (2:1), яка коштувала тренеру команди суперника Сергію Лавриненку посади головного тренера клубу, якому віддав шість років.

«Був доволі складний поєдинок. На жаль, пропустили гол у середині першого тайму. Проте всі молодці, що проявили характер, відігралися, а потім і здобули перемогу», – цитує Безуглого сайт Металіста 1925.

27-річний футболіст цього сезону відіграв за Металіст 1925 12 поєдинків, на його рахунку один забитий гол.

Металіст 1925 після матчу в Інгульцем перебуває на десятій сходинці турнірної таблиці УПЛ, маючи в активі 14 очок.

Перед зимовою перервою команда під керівництвом Едмара та Олега Голодюка зіграє проти Кривбасу (20 листопада) та Динамо (26 листопада).