Екс-гравець Динамо обіцяв забити киянам за Чорноморець: вже відомо, чи виконав він обіцянку

Переглядів 724
Євген Селін. Фото: Чорноморець
Євген Селін казав, що, якщо він вийде грати проти Динамо, то він має забити гол. Але в сьогоднішньому поєдинку з колишньою командою досвідченому захиснику не вдалося вразити ворота Руслана Нещерета.

У жовтні екс-захисник київського Динамо Євген Селін, який нині захищає кольори Чорноморця, сказав, що в поєдинку зі столичною командою він може забити м’яч.

«Якщо я гратиму проти Динамо, думаю, я заб'ю гол», – сказав тоді Селін.

Шостого листопада в Одесі в рамках 11 туру УПЛ зустрілися Чорноморець та Динамо Київ.

Киянам вдалося виграти перший тайм завдяки реалізованому пенальті у виконанні Віктора Циганкова на 25 хвилині зустрічі. На початку другої половини зустрічі Віталій Буяльський подвоїв перевагу столичного гранда. А на десерт вже у додатковий час Владислав Ванат, який у 2021 році на правах оренди виступав за Чорноморець, реалізував пенальті, тим самим поставивши крапку у цьому поєдинку. У підсумку гра завершилася виїзною перемогою команди Мірчі Луческу з рахунком 3:0.

Євген Селін вийшов на поле з перших хвилин та був замінений на 69 хвилині. Результативними діями у цьому поєдинку досвідчений футболіст не відзначився.

Після цієї перемоги Динамо поліпшило своє турнірне становище. Тепер «біло-сині» з 16 очками в активі ідуть на шостій позиції в турнірній таблиці чемпіонату України. Чорноморець знаходиться на 16 позиції, набравши три очки.

Динамо наступний матч зіграє з Олександрією на своєму полі десятого листопада. Чорноморець у наступному турі зустрінеться на виїзді з Минаєм також десятого листопада.