Динамо виграло в Одесі у Чорноморця: кияни повторили сценарій переможного матчу Шахтаря

Переглядів 805
Циганков забиває Чорноморцю. Фото: Оксана Васильєва
Київське Динамо за таким же сценарієм як і донецький Шахтар, який переміг в поєдинку з Інгульцем (3:0), виграло у одеського Чорноморця на його полі. Голами відзначилися Циганков, Буяльський і Ванат.

Шостого листопада в Одесі в рамках 11 туру УПЛ зустрілися Чорноморець та Динамо Київ.

Киянам вдалося виграти перший тайм завдяки реалізованому пенальті у виконанні Віктора Циганкова на 25 хвилині зустрічі. На початку другої половини зустрічі Віталій Буяльський подвоїв перевагу столичного гранда. А на десерт вже у додатковий час Владислав Ванат, який у 2021 році на правах оренди виступав за Чорноморець, реалізував пенальті, тим самим поставивши крапку у цьому поєдинку. У підсумку гра завершилася виїзною перемогою команди Мірчі Луческу з рахунком 3:0.

Прем’єр-ліга України. 11 тур

Чорноморець Одеса – Динамо Київ – 0:3 (0:1)

Голи: Циганков, 25 (з пенальті), Буяльський, 48, Ванат, 90+2 (з пенальті).

Зазначимо, що Динамо виграло за таким же сценарієм, як і Шахтар. Донеччани вчора перемогли Інгулець також з рахунком 3:0 (в цій зустрічі команда Йовичевича теж забила один гол в першому таймі, а два інших точних удари були у другій половині поєдинку, причому третій м'яч Сікан забив, як і Ванат, у додатковий час).

Після цієї перемоги Динамо поліпшило своє турнірне становище. Тепер «біло-сині» з 16 очками в активі ідуть на шостій позиції в турнірній таблиці чемпіонату України. Чорноморець знаходиться на 16 позиції, набравши три очки.

Динамо наступний матч зіграє з Олександрією на своєму полі десятого листопада. Чорноморець у наступному турі зустрінеться на виїзді з Минаєм також десятого листопада.