«Не скажу, що розлютив»: Кучер прокоментував неочікуваний «ляпас» від гравця Миная

Переглядів 5537
Олександр Кучер. Фото: Дніпро-1
Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер прокоментував вольову перемогу своєї команди в матчі 11 туру Прем’єр-ліги України з закарпатським Минаєм (3:1).

Наставник Дніпра-1 Олександр Кучер висловився стосовно поєдинку 11 туру УПЛ з закарпатським Минаєм. У цій зустрічі все найцікавіше було в другому таймі протягом 12 хвилин. Спочатку Воробчак на 64 хвилині вивів закарпатців уперед, а потім дніпровці тричі завдяки точним ударам Сарапія, Гуцуляка та Амаша забили і вже на 76 хвилині вели в рахунку 3:1. Зустріч так і завершилася вікторією Дніпра-1 з рахунком 3:1.

«Добре відреагували на пропущений гол, увімкнулись та забили двічі. Після цього, по суті, гру було зроблено. Третій гол був остаточною крапкою. Могли ще забивати, але головне, що є перемога, три очки. Маємо дивитися вже далі, готуватись, відновлюватись», – цитує Кучера офіційний сайт дніпровського клубу.

Також Олександр Кучер відповів на питання, чи розлютив дніпровську команду пропущений гол від Миная.

«Не скажу, що розлютив – просто почали більш агресивно діяти в атаці. Швидко відреагували на пропущений гол, заробили стандарт, створили момент. Перемога є закономірною за змістом гри», – додав Кучер.

Після цієї перемоги Дніпро-1 з 28 очками іде першим в УПЛ. У другого Шахтаря 23 бали, але «гірники» мають ще матч у запасі. Минай з дев’ятьма балами іде на 12 позиції.