Шахтар здолав Інгулець, Верес не залишив шансів Металісту 1925: огляд суботніх матчів 11-го туру УПЛ

Переглядів 2139
Металіст 1925 – Верес. Фото: УПЛ
Суботня програма 11-го туру УПЛ завершилася ще двома поєдинками. Шахтар переміг у Львові Інгулець, а Верес у Києві розібрав на частини Металіст 1925.

Черговий вояж Вереса до столиці приніс команді Юрія Вірта омріяну перемогу після двох поразок поспіль. Футболісти Вереса не були схожими  на «жирних котів у маслі», з якими головний тренер порівнював гравців після невдалої серії.

Початок розгрому Металіста 1925 поклав гол Дмитра Кльоца на десятій хвилині. Команда під керівництвом Едмара та Олега Голодюка не змогла до перерви вирівняти становище, а в другому таймі «цифрові» отримали подвійний удар: спочатку Лебеденко на 48-й хвилині збільшив перевагу Вереса в рахунку, а на 69-й Валерій Кучеров довершив рахунок до розгромного.

До завершення матчу команди встигли обмінятися голами Ростислава Русина та Михайла Сергійчука. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок зустрічі – 4:1 на користь Вереса.

В наступному турі Металіст 1925 чекає дербі з Металістом (8 листопада), а Верес випробує себе на фоні Шахтаря (9 листопада).

Шахтар після завершення виступів у Лізі чемпіонів може зосередитись на внутрішній першості. Після повернення з Варшави на команду Ігора Йовічевіча чекало протистояння з Інгульцем.

Головною дійовою особою матчу у Львові став півзахисник Шахтаря Дмитро Криськів, який взяв участь у всіх трьох голах «помаранчево-чорних» в матчі з Інгульцем.

22-річний футболіст на 18-й хвилині відкрив рахунок у матчі, а по перерві взяв безпосередню участь у голах Данила Сікана, який оформив дубль у ворота команди з Петрового.

На 69-й хвилині Дмитро на собі заробив пенальті для Сікана, а наприкінці зустрічі асистував Данилові, який довів, що промах у матчі з Селтіком не вдарив по його психології.