Три реалізованих пенальті за одну гру: Олександрія розгромила Колос та продовжила свою вдалу серію

Переглядів 20558
Олександрія-Колос. Фото: УПЛ
Матч 11-го туру з Колосом став для Олександрії першим проведеним на рідному стадіоні «Ніка» цього сезону. Господарі поля без проблем перемогли свого опонента з рахунком 4:1.

Зі старту активніше розпочали матч господарі поля. На 8-й хвилині зустрічі хавбек Олександрії Сергій Рибалка зважився на дальній удар та був винагороджений за сміливе рішення. Гарматний постріл метрів із 20-ти не залишив шансів Волинцю.

Ще до перерви підопічні Гури мали нагоду збільшити свою перевагу, але ударам Ковальця не вистачило точності. Кінець першої 45-хвилинки був за футболістами Колоса, які закрили опонентів на протилежній половині поля, однак особливих дивідендів гостям це не дало. Основні події відбулися у другій половині гри.

Вже на 53-й хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою Бабогла. Хавбек Колоса Павло Оріховський холоднокровно реалізував одинадцятиметровий і зрівняв рахунок у матчі. Господарі відігралися через вісім хвилин. Після розіграшу кутового м'яч влучив у руку Безбородьку та арбітр призначив другий пенальті в матчі. До точки підійшов Третьяков і впевнено переграв Волинця.

Але на це бенефіс арбітра зустрічі не скінчився. Прорив Кожушка на лінії штрафного майданчика зупинив Мілько і Кривушкін, не вагаючись, втретє вказав на точку. Удар Рибалки довів рахунок до 3:1.

Пригнічені футболісти Колоса не встигли схаменутися, як рахунок у матчі став 4:1. Атаку Олександрії за участю Калитвинцева та Кожушка завершив Третьяков, який опинився у потрібний момент у потрібному місці.

Підопічні Гури впевнено довели матч до фінального свистка.