«Зоря вирвала перемогу у Металіста»: луганський клуб перемагає вже чотири гри поспіль

Переглядів 2108
Зоря-Металіст. Фото: УПЛ
В матчі одинадцятого туру Української Прем’єр-ліги луганська Зоря приймала харківський Металіст. Поєдинок був багатим на забиті м’ячі, але в цій перестрілці перемогла луганська команда з рахунком 3:2.

До поєдинку з Металістом Зоря підходила із триматчевою переможною серією. Саме луганці на правах фаворита одразу захопили ініціативу.

Найгостріший момент першого тайму мав захисник "біло-чорних" Батагов. Він підключився на подачу з кутового і пробивав ногою з воротарської лінії, але потрапив точно в Костика.

Другий тайм почався з одразу двох гольових випадків. Спочатку Чурко ударом зі штрафного влучив у поперечину, а в наступній атаці Танковський невдало пробив зі зручної позиції.

Трохи згодом гості відкрили рахунок. Підлипінець отримав право на пенальті та сам же чітко виконав вирок - 0:1. У середині тайму господарі відновили паритет. Чурко головою замкнув прицільну подачу Хланя. Але вже за дві хвилини Панасенко шаленим дальнім ударом знову вивів Металіст уперед – гол-красень.

Але Зоря продемонструвала характер і вдруге відігралася. Мишньов, який за мить до того вийшов на заміну, використав помилку захисника та ударом у ближній кут встановив паритет. А вже у компенсований час Шахов, який теж нещодавно з'явився на полі з ряду запасних, вирвав для Зорі перемогу – 3:2.

Наступний матч Зоря зіграє проти Інгульця на виїзді, а Металіст візьме участь у харківському дербі проти Металіста-1925.