Ексгравець Динамо згадав, як покинув київський гранд: захисник зізнався, хто повідомив йому сумні новини


Центральний захисник Олександрії Антон Боль, який раніше виступав у Динамо, поділився спогадами про те, хто повідомив йому, що він має залишити стан киян.
У серпні 2024 року Антон Боль залишив київське Динамо і став вільним агентом, після чого півроку перебував без клубу.
В ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» 22-річний центральний захисник розповів, як відбувався його відхід з Динамо.
«Після повернення із Зорі в Динамо на мене не розраховували? Виходить, що так. Хто про це повідомив? Коли починалися літні збори з Динамо, до мене підійшов Шовковський і сказав, що не розраховує на мене і я можу шукати собі інші варіанти», – сказав гравець.
- У лютому цього року Боль підписав угоду з Олександрією, яка розрахована до 31 травня 2027-го.
- Олександрія наразі посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 47 очок після 21 туру.
- 29 березня команда Руслана Ротаня в гостях зіграє проти Лівого Берега.
- Нагадаємо, що Боль провів у складі Динамо три матчі, в яких не відзначився результативними діями.