«Епілог завжди цікавіший, ніж пролог»: Русол відреагував на чутки, які пов’язували його з Карпатами та Поліссям

Переглядів 957
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Епілог завжди цікавіший, ніж пролог»: Русол відреагував на чутки, які пов’язували його з Карпатами та Поліссям
Андрій Русол. Фото: Google
Виконавчий директор СК Дніпро-1 Андрій Русол прокоментував останні чутки щодо свого можливого призначення на керівну посаду у житомирському Поліссі чи львівських Карпатах.

Андрій Русол витримав паузу та нарешті прокоментував цілу купу чуток довкола своєї персони. Зробив це фахівець досить завуальовано.

Спершу топового менеджера Дніпра-1 сватали на керівну посаду в Полісся, а буквально вчора деякі українські «інсайдери» засмітили мережу спамом, мовляв Русол перебирається до Карпат зі Львова

«Наразі всі мої думки, зусилля та фокус сконцентровані на виконанні завдань, які поставлені перед нами (СК Дніпро-1) цього сезону. Ми досить гарно провели осінню частину чемпіонату, за що я непомірно вдячний тренерському складу, футболістам та персоналу команди. 

Але епілог завжди цікавіший, ніж пролог. Нам як команді ще потрібно разом плідно попрацювати, що ми і плануємо робити у весняній частині чемпіонату», –  розповів Русол в інтерв'ю телеграм-каналу ТаТоТаке.

  • Дніпро-1 пішов на зимову перерву, маючи в активі 34 очки, які дозволяють колективу Юрія Максимова триматися другим в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Першим поєдинком у 2024 році для спортклубівців має стати домашня гра проти закарпатського Минаю.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ – 24 лютого.