«Якщо УПЛ можна, то чим Перша ліга гірша?»: Маркевич відреагував на чутки про заборону Карпатам виїзду за кордон

Переглядів 18608
Андрій Піскун Андрій Піскун
4 голоси
«Якщо УПЛ можна, то чим Перша ліга гірша?»: Маркевич відреагував на чутки про заборону Карпатам виїзду за кордон
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Головний тренер Карпат Мирон Маркевич ексклюзивно для «УФ» прокоментував інформацію, що Мінмолодьспорту начебто не надало дозвіл львівському клубу виїжджати за кордон на збори.

За інформацією «Трибуни», Карпати не отримали дозволу від Мінмолодьспорту для перетину кордону. Як причина відмови, вказано, що дозвіл для виїзду за кордон надається тільки представникам найвищих дивізіонів.

Сайт «Український футбол» зв’язався з Мироном Маркевичем, щоб дізнатись його думку з приводу ситуації.

– Мироне Богданович, з’явилась інформація, що Мінмолодьспорту не надало дозволу Карпатам для виїзду за кордон на збори. Це правда?

– Я такого не чув. Хто це взагалі таке написав?

– «Трибуна», посилаючись на власні джерела. 

– Значить, у «Трибуни» треба питати, звідки у них така інформація. Зараз команда збирається і ми будемо готуватись до першого збору, який пройде у Львові з 22 січня по 9 лютого, а де проводити другий збір – будемо вже вирішувати. Це все, що я зараз можу сказати.

– А якщо Мінмолодьспорту дійсно не буде надавати дозвіл для виїзду за кордон командам Першої ліги, чи це справедливо?

– Якщо клубам УПЛ можна їхати на закордонні збори, то чим Перша ліга гірша? Я сподіваюсь, що у нас тверезі політики, принаймні до сьогоднішнього дня я у цьому не сумнівався. Поки що я нічого не знаю.

– У Кривбасі був прецедент, коли два працівники клубу не повернулись із закордону – фотограф і SMM-спеціаліст. Як ставитесь до цієї ситуації?

– Це справа Кривбасу, тому я не хочу коментувати те, що не стосується мого клубу. Це лише двоє людей, а у нас у країні уже стільки їх повиїжджало за липовими довідками. Від цього нікуди не дінешся, в такий час ми живемо. 

– Також «Трибуна» «сватала» в Карпати в селекційний відділ Русола із Дніпра-1, але Фрідман це заперечив

– Нехай люди, які таке пишуть, лікуються. Їм треба діагноз ставити. Ну звідки вони беруть таку маячню? От така в нас журналістика. 

– От тому я і телефоную до дійових осіб, тобто вас, Фрідмана і т.д.

– І це не тільки по Карпатах, а і по інших клубах з’являються різні плітки в українській пресі. Ну таке пишуть, що на голову не натягнеш! Схаменіться ви вже!  

X