Маркевич знайшов неочікуване підсилення для Карпат: ексзахисник збірної України буде відповідати за трансфери

Переглядів 8586
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Маркевич знайшов неочікуване підсилення для Карпат: ексзахисник збірної України буде відповідати за трансфери
Андрій Русол. Фото: Google
Андрій Русол, який є виконавчим директором Дніпра-1, знову може змінити клуб. Цього разу з’явилася інформація, що фахівець цікавий львівським Карпатам.

Виконавчий директор клубу Дніпро-1 Андрій Русол готується до переходу в Карпати, де він має займатися трансферною політикою, про це повідомила Tribuna.com

Точна дата зміни клуба поки невідома, проте є домовленості, досягнуті з цього приводу. Разом із Русолом також планується перехід кількох членів адміністративного штабу Дніпра-1. 

Раніше шеф-скаут Дніпра-1 Гліб Корнієнко вже зробив аналогічний перехід до Карпат на початку поточного року, що свідчить про зміни у клубній структурі та стратегії.

Відзначимо, що раніше з’являлася інформація про можливе працевлаштування Русола в Поліссі, але комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман розвіяв ці чутки, що також підтвердив працівник житомирського клубу Олександр Денисов.

  • Дніпро-1 пішов на зимову перерву, маючи в активі 34 очки, які дозволяють колективу Юрія Максимова триматися другим в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Першим поєдинком у 2024 році для спортклубівців має стати домашня гра проти закарпатського Минаю.
  • Після першої половини сезону Полісся з 32 очками в активі посідає третє місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ – 24 лютого.
  • Першу половину сезону Карпати з 45 очками в активі завершили на першому місці в Першій лізі України.