«В разі переходу Русола в Карпати його місце займе Срна»: представник Дніпра-1 ошелешив емоційною заявою

Переглядів 6498
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«В разі переходу Русола в Карпати його місце займе Срна»: представник Дніпра-1 ошелешив емоційною заявою
Даріо Срна. Фото: Google
Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман прокоментував інформацію про те, що Андрій Русол залишає дніпровський клуб і переходить на роботу в Карпати.

Нещодавно журналіст Ігор Бурбас «сватав» виконавчого директора Дніпра-1 Андрія Русола у Полісся, але В’ячеслав Фрідман спростував цю інформацію. Сьогодні «Трибуна» повідомила, що Русол має перейти в Карпати, де буде відповідати за трансферну політику «левів».

Сайт Sport-express.ua зателефонував Фрідману, щоб дізнатись, чи відповідає ця інформація дійсності.

«Русол зараз не в офісі, тому відповім йому через пресу. Мені вже набридло вмовляти його нікуди не переходити, нехай іде, куди хоче. У нас є домовленість, що в разі переходу Русола в Карпати його місце займе Даріо Срна. Тому Дніпро-1 нічого не втратить», – сказав Фрідман в інтерв’ю для сайту Sport-express.ua.

Також менеджер дніпровського клубу додав такі слова:

«А якщо серйозно, то відповім так. Будь-який жарт хороший, якщо його вимовляють один раз. Якщо жартують двічі, маю на увазі ситуацію з Русолом, то це вже моветон, або як кажуть у народі: «Баден-Баден». Якщо Трибуна хоче перетворитися на жовту пресу, то своє завдання вона виконує на відмінно і йде до цього семимильними кроками».

  • Після першої половини сезону Дніпро-1 разом із Кривбасом набрали по 34 очки і є лідерами УПЛ.
  • Друга половина сезону для дніпровської команди розпочнеться матчем проти Миная.