Феєрія Шведа у матчі з Оболонню: головний тренер Шахтаря відреагував на вогняний виступ півзахисника

Переглядів 1927
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич висловився стосовно перформансу хавбека Мар'яна Шведа у матчі УПЛ проти Оболоні, в якому гравець забив два голи та віддав асист.

У суботу, 30 березня, Шахтар у Києві обіграв Оболонь із рахунком 3:0 у матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Позитивний результат донеччанам приніс виступ півзахисника Мар'яна Шведа, який спочатку віддав гольову передачу на Данила Сікана, а потім і сам забив два м'ячі.

Відео феєрії Шведа дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер «гірників» Маріно Пушич поділився враженнями від такої гри Мар'яна.

«Мар’ян Швед мав травму тривалий період, потім повернувся, але не грав, однак продовжував боротися, мав гарні результати в міжсезоння, а коли з’явився шанс, скористався ним.

Тому що добре тренувався і саме тому був здатний зіграти 90 хвилин та змінити ситуацію сьогодні. Тому я дуже щасливий за нього і за його внесок у цю гру та в нашу команду», – приводить слова спеціаліста клубна пресслужба.

• Швед в нинішньому сезоні зіграв у восьми матчах в усіх турнірах, забив два голи та віддав один асист.
  • Його контракт з Шахтарем розрахований до 30 червня 2027 року.
  • Наразі команда Пушича посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 46 очок та два матчі в запасі.
  • Вже третього квітня донеччани зіграють проти Чорноморця у півфіналі Кубку України.