Шахтар в більшості розгромив Оболонь та укріпив своє лідерство в УПЛ: відео голів Сікана та Шведа

Переглядів 527
Оболонь – Шахтар. Фото: УПЛ
У першому суботньому поєдинку 22-го туру української Прем'єр-ліги чинний чемпіон України донецький Шахтар у Києві впевнено здолав місцеву Оболонь (3:0).

Ярмарка безглуздих помилок, яка завершилася заслуженим фіаско. Мова про гру Оболоні проти Шахтаря. За великим рахунком, і за всієї поваги до хлопців Валерія Іващенка, все у цьому матчі було вирішено вже у першому таймі.

Шахтар двічі покарав господарів поля за просто жахливу гру в обороні їх центрбека Лук’янчука. Особливо налажав Павло у випадку з голом Мар’яна Шведа.

Однак, якщо Лук’янчук помилявся обидва рази несвідомо, то чим думав Сергій Суханов, коли кинувся в ноги Марьяну Шведу, сказати важко. Певно, хотів помститися за результативну передачу і гол. Арбітр матчу Олександр Кальонов переглянув епізод на ВАР і показав грубіяну пряму червону.

По перерві остаточно добив господарів поля та довів справу до розгрому, оформувши дубль Швед. Розкішна гра Мар’яна, який у Києві вперше в сезоні відзначився результативними діями й одразу 2+1.

Україна. Прем’єр-ліга

22-й тур

Оболонь – Шахтар 0:3 (0:2)

Голи: Сікан, 16, Швед, 45+1, 90+1.

Вилучення: Суханов, 45+5 (пряма червона).

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Оболонь – Шахтар дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після 22-х турів (20 зіграних матчів) донецький Шахтар має в доробку 46 залікових балів, які дозволяють команді Маріно Пушича одноосібно займати перший щабель у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. «Гірники» випереджають Кривбас на три очки.
  • Оболонь з 18-ма заліковими балами тримається на 13-му щаблі.
  • У наступному турі «гірники» на формально домашньому полі прийматимуть Рух. Поєдинок у Львові має відбутися 7 квітня. Початок гри о 18:00.
  • «Пивовари» у турі номер 23-ри поїдуть до Рівного, де протистоятимуть місцевому Вересу. Гра відбудеться 6 квітня і розпочнеться о 15:30.