ФК Львів залишив голкіпер: Дулуб робитиме основну ставку на Рибку

Переглядів 652
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
ФК Львів залишив голкіпер: Дулуб робитиме основну ставку на Рибку
Іван Пономаренко. Фото: Google
Іван Пономаренко більше не є воротарем Львова. 24-річний голкіпер шукатиме собі нову команду. Таким чином, стає зрозуміло, що Олег Дулуб віддає перевагу Олександру Рибці.

24-річний голкіпер Іван Пономаренко залишив розташування ФК Львів. За спільною згодою сторін клуб та футболіст припинили свою співпрацю. Про це повідомляє прес-служба галицького клубу.

Пономаренко приєднався до Львова у січні 2022 року. На початку цього сезону голкіпер зіграв за «містян» чотири матчі в рамках УПЛ, пропустивши вісім м'ячів.

Керівництво та тренерський штаб Львова подякували Івану Пономаренку за співпрацю та побажали успіхів у подальшій футбольній кар'єрі.

До Львова Іван Пономаренко захищав кольори Дніпра, таджикистанського ЦСКА-Памір та чернівецької Буковини.

Виходячи з того, що Пономаренко залишає Львів, можна зробити висновок, що головний тренер галичан Олег Дулуб робить повністю ставку на зіркового воротаря Олександра Рибку, який у 2023 році приєднався до містян. Резервістом Рибки буде 19-річний Ілля Ольховий.

Після першої половини сезону Львів у турнірній таблиці Прем’єр-ліги України посідає 16 місце, маючи в своєму активі дев’ять очок.