ФК Рух не допустив офіційного транслятора Setanta Sports на матч з Металістом: справу розгляне КДК УАФ

Переглядів 1935
Андрій Піскун Андрій Піскун
2 голоси
ФК Рух не допустив офіційного транслятора Setanta Sports на матч з Металістом: справу розгляне КДК УАФ
Фото илюстративне із соцмереж
Сьогодні, 24 серпня, у рамках першого туру української Прем'єр-ліги львівський Рух зіграє із харківським Металістом. На цей поєдинок не було допущено офіційного транслятора.

У зв'язку з недопущенням львівським клубом знімальної групи на позиції для зйомки матчу ФК Рух – Металіст, Пересувна Телевізійна Станція офіційного транслятора Setanta Sports була змушена залишити стадіон "Україна".

Після отримання всіх офіційних рапортів та документів дані про інцидент буде передано на розгляд Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Нагадаємо, що вчора, 23 серпня, Зоря не допустила представників Setanta Sports для трансляції поєдинку проти Ворскли (3:1). На це вже відреагували представники транслятора та УПЛ. Луганському клубу загрожує штраф у розмірі 250 тисяч гривень.

Раніше більшість клубів УПЛ проголосували за створення єдиного телепулу, транслятором якого було обрано Setanta Sports. Зоря, ФК Рух, Дніпро-1 та Динамо виступили проти нього та заявили, що їхні матчі транслюватимуться в інших місцях. Також до цих клубів приєднався і Металіст, матчі якого транслюватиме медіа-група «1+1».

Матч першого туру УПЛ між ФК Рух та Металістом розпочнеться о 15:00. Львівський клуб повідомив, що матч не коментуватиме Віктор Вацко, з яким не зуміли домовитись.