Футболісти Шахтаря та Дніпра-1 влаштували ММА: Монзуль вилучила шість гравців (відео бійки)

Переглядів 1484
Бійка між гравцями Шахтаря та Дніпра-1. Фото: YouTube
Гравці донецького Шахтаря та Дніпра-1 у додатковий час очного поєдинку почали з'ясовувати стосунки. Зігдно з протоколом арбітр матчу Катерина Монзуль вилучила шістьох футболістів.

28 травня в рамках 29 туру Прем'єр-ліги України на «Арені Львів» відбувся чемпіонський поєдинок між донецьким Шахтарем та Дніпром-1.

Але вже на дев'ятій хвилині Артем Бондаренко своїм голом вивів донецьку команду вперед. Цей забитий м'яч став єдиним у першому таймі. На початку другої половини зустрічі точні удари записали до свого активу також Данило Сікан та Тарас Степаненко. У підсумку «гірники» перемогли з рахунком 3:0.

Зазначимо, що в додатковий час виникла масова бійка між футболістами обох команд. Захиснику Шахтаря Ярославу Ракицькому навіть розбили брову. Судячи з усього, це зробив костариканський захисник дніпрян Рональд Матарріта.

Відео масової бійки між гравцями Шахтаря та Дніпра-1 можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

За підсумками бійки арбітр зустрічі Катерина Монзуль вилучила представників Шахтаря Анатолія Трубіна та Єгора Назарину, а також футболіста Дніпра-1 Жоау Пеглоу. Цікаво, що через вилучення Трубіна Ракіцький дограв матч з дніпрянами у якості воротаря. Зазначимо, що в протоколі зустрічі також вказано, що Катерина Монзуль показала червоні картки таким футболістам Дніпра-1, як Рональд Матарріта, Олексій Гуцуляк та Віталій Федорів, який був на лві запасних.

Шахтар після цієї перемоги набрав 72 очки і став недосяжним для Дніпра-1, у якого 64 бали. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. До слова, Ігор Йовічевіч вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.