«Історичне чемпіонство! Емоції зашкалюють»: Палкін прокоментував перемогу Шахтаря в УПЛ

Переглядів 2676
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Історичне чемпіонство! Емоції зашкалюють»: Палкін прокоментував перемогу Шахтаря в УПЛ
Сергій Палкін. Фото: Google
Сергій Палкін висловився стосовно того, що донецький Шахтар став чемпіоном України сезону 2022/2023. Гірники 14-й раз в історії здобули чемпіонський трофей.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін висловився про чемпіонський титул донецької команди в УПЛ сезону 2022/2023.

«Перш за все хочу привітати наших уболівальників, президента нашого клубу, тренерський штаб, гравців, менеджмент клубу, працівників, тому що це дуже важлива перемога, дуже важливе чемпіонство. Історичне чемпіонство, історична перемога, тому що її здобуто під час повномасштабної війни», – цитує Палкіна офіційний сайт Шахтаря. 

Також гендиректор донецького клубу додав наступне стосовно успіху гірників:

«Це чемпіонство, цю перемогу пам’ятатимуть, я вважаю, роками. Чому воно ще важливе: якщо ви пам’ятаєте, як усе починалося, коли не було тренерського штабу, коли всі іноземні гравці залишили клуб, то ми почали будувати команду з нуля – і ми її збудували. Для мене це одне з найважливіших чемпіонств нашого клубу. І ще раз хочу привітати усіх! А емоції – вони зашкалюють!», – додав Палкін.

Шахтар після цієї перемоги над Дніпром-1 (3:0) набрав 72 очки і став недосяжним для Дніпра-1, у якого 64 бали. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. До слова, Ігор Йовічевіч вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.