Шахтар у матчі з масовою бійкою розгромив Дніпро-1: донецька команда 14 раз в історії стала чемпіоном України

Переглядів 1393
Шахтар святкує перший гол у ворота Дніпра-1. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар з рахунком 3:0 виграв у Дніпра-1 в рамках чемпіонського поєдинку УПЛ. Гірники забивали, завдяки точним ударам Бондаренка, Сікана та Степаненка.

28 травня в рамках 29 туру Прем'єр-ліги України на Арені Львів відбувся чемпіонський поєдинок між донецьким Шахтарем та Дніпром-1. Дніпряни напередодні цієї зустрічі, відстаючи від гірників на п'ять очок, ще мали шанси посісти перше місце.

Але вже на дев'ятій хвилині Артем Бондаренко своїм голом вивів донецьку команду вперед. Цей забитий м'яч став єдиним у першому таймі.

На початку другої половини зустрічі точні удари записали до свого активу також Данило Сікан та Тарас Степаненко.

У додатковий час виникла масова бійка між футболістами обох команд. В підсумку були вилучені представники Шахтаря Анатолій Трубін та Єгор Назарина, а також футболіст Дніпра-1 Жоау Пеглоу.

Відео масової бійки між гравцями Шахтаря та Дніпра-1 можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Більше голів у цій зустрічі не було, а тому Шахтар переміг з впевненим рахунком 3:0.

УПЛ. 29 тур

Шахтар (Донецьк) - Дніпро-1 - 3:0 (1:0)

Голи: Бондаренко, 9, Сікан, 55, Степаненко, 59.

Вилучення: Трубін, Назарина (Шахтар) - Пеглоу (Дніпро-1).

Шахтар після цієї перемоги набрав 72 очки і став недосяжним для Дніпра-1, у якого 64 бали. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. До слова, Ігор Йовічевіч вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.

Зазначимо, що також Зоря, перемігши Олександрію, набрала 64 очки. Таким чином, Дніпро-1 та Зоря з однаковою кількістю балів ділять другу позицію в УПЛ.

Четвертого червня в рамках заключного, 30 туру УПЛ, Шахтар зіграє з Ворсклою, Дніпро-1 зустрінеться з Кривбасом, а Зорі протистоятиме Минай.