«Футболісти шукають кращої долі»: Циганик повідомив про великі проблеми клубу УПЛ, що двічі брав Кубок України

Переглядів 2075
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Футболісти шукають кращої долі»: Циганик повідомив про великі проблеми клубу УПЛ, що двічі брав Кубок України
Гравці Чорноморця. Фото: ФК Чорноморець
Одеський Чорноморець, який свого часу двічі ставав володарем Кубка України, наразі переживає далеко не найкращі часи у власній історії клубу.

Журналіст та коментатор Ігор Циганик розповів, що Чорноморець, який очолює Роман Григорчук, наразі має чималі проблеми

«Проблеми серйозні у Чорноморця. Мені шкода Григорчука, що він наразі працює в таких умовах, оскільки футболісти шукають собі кращої долі.

Так, у них є контракти, але якщо вони знаходять собі кращі варіанти, то сенсу тримати цих футболістів під замком немає ніякого, бо вони не гратимуть». 

Циганик сумнівається в тому, що після відновлення чемпіонату команда Григорчука зможе продовжувати демонструвати яскравий футбол та непогані результати.

«Думаю, що Чорноморцю буде складно втримати темп, який він мав перед початком сезону та на початку сезону, коли команда дійсно показувала яскравий футбол та претендувала на найвищі місця.

Але там і судді вклинилися дуже непогано і, безперечно, ситуація там склалася зараз не дуже хороша», – зазначив журналіст в етері програми «Циганик LIVE».

Нагадаємо, що минулого року власників Чорноморця Бориса Кауфмана та Олександра Грановського було заарештовано. Їх підозрюють у незаконному заволодінні аеропортом «Одеса». Першого вже випустили під заставу.

  • Одеську команду у це зимове трансферне вікно вже покинули такі гравці, як Гай Хадіда та Олексій Шевченко.
  • Також «моряків» покинув віцепрезидент клубу Володимир Генінсон.
  • Чорноморець наразі йде восьмим в турнірній таблиці чемпіонату, маючи 22 набраних очка та матч в запасі.
  • Першу офіційну гру у 2024 році «моряки» проведуть у понеділок, 26 лютого, коли на виїзді зустрінуться з Оболонню у 18 турі УПЛ.
  • Одесити є дворазовими володарями Кубка України (1992, 1993/94).