Геллер стримав слово і віддав премії річної давнини гравцям Зорі? Джерело поставило крапку в питанні

Переглядів 680
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Геллер стримав слово і віддав премії річної давнини гравцям Зорі? Джерело поставило крапку в питанні
Євген Геллер. Фото: Економічна правда
Керівництво Зорі зуміло закрити питання з боргами команді за досягнення минулого сезону. Відомий журналіст Ігор Бурбас повідомив свіжі новини зі стану луганського клубу.

В минулому сезоні УПЛ, Зоря фінішувала на третій сходинці, таким чином забезпечивши собі участь в кваліфікації до Ліги Європи, і у разі програшу там (що у підсумку і сталося) виступи у груповому етапі Ліги конференцій.

За таке досягнення команда мала отримати грошовий бонус, який довгий час не виплачувався, через що деякі футболісти навіть бойкотували матч УПЛ проти Динамо (0:2).

Однак тепер, за повідомленням журналіста Ігора Бурбаса, яке він залишив у своєму телеграм-каналі «BurBuzz», ця проблема була вирішена.

З посиланням на свої джерела він зазначає, що сталося це у четвер, 16 травня, коли клуб Євген Геллера розплатився з футболістами та тренерами за вихід в єврокубки.

  • Наразі Зоря посідає восьме місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 32 залікові пункти за два тури до кінця.
  • Щодо єврокубкової кампанії, то в групі Ліги конференцій з Маккабі Тель-Авів, Гентом та Брейдабліком, луганці зайняли третю сходинку, набравши сім очок.