Гол П’ятова, вилучення Кобіна та безвиграшна серія: як зіграв Кривбас з Інгульцем після поразки від Бетіса

Переглядів 427
Гравці Кривбаса радіють голу. Фото: УПЛ
Кривбас та Інгулець в рамках УПЛ зіграли внічию 1:1. Голами у цьому поєдинку в першому таймі відзначалися Олександр П'ятов та Олег Кожушко.

25 серпня в рамках четвертого туру УПЛ Кривбас зустрічався з Інгульцем.

Головні події цього поєдинку розгорталися в першому таймі, коли команди обмінялися голами. На точний удар Олександра П’ятова господарі поля відповіли забитим м’ячем у виконанні Олега Кожушка.

У другій половині зустрічі голів не було, а тому на табло було зафіксовано мирову 1:1. Під завісу зустрічі червону картку отримав наставник Інгульця Василь Кобін.

Відео голів

Нагадаємо, що у миниулий четвер Кривбас програв Бетісу (0:2) у першому матчі четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій.