Гол Сікана, дубль з заміни і впевнений розгром: Срна дебютував в якості тренера Шахтаря

Переглядів 1860
Даріо Срна. Фото: ФК Шахтар
У матчі 11-го туру чемпіонату України Шахтар зустрічався з ЛНЗ. Підопічні Даріо Срни святкували впевнену перемогу над командою Олега Дулуба (3:0).
  • Шахтар здобув 370-ту перемогу на своєму полі в УПЛ.
  • Гольова серія «гірників» триває в УПЛ 39 ігор – 89 голів.
  • Перша перемога Даріо Срни на чолі Шахтаря.

У суботу, 21 жовтня, донецький Шахтар приймав черкаський ЛНЗ в рамках 11-го туру чемпіонату України.

На 19-й хвилині гри було відкрито рахунок в матчі. Тарас Степаненко перевів м'яч на правий фланг, звідки Олександр Зубков прострелив, а Данило Сікан в один дотик з лінії штрафного пробив у праву дев'ятку воріт Германа Пенькова.

Відео голів матчу Шахтар – ЛНЗ

Наприкінці гри Артем Бондаренко з лінії штрафного майданчику влучив у стійку, після чого Кевін Келсі, який на 76-й хвилині змінив Сікана, вправно зіграв на добиванні.

Вже на 90-й хвилині матчу венесуельський нападник оформив дубль у поєдинку з командою Олега Дулуба, встановивши остаточний рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Катерини Монзуль зафіксував дебютну перемогу Срни на чолі Шахтаря на «Арені Львів».

Чемпіонат України. 11-й тур

Шахтар – ЛНЗ – 3:0 (1:0)

Голи: Сікан, 19, Келсі 83, 90.

• Шахтар після цієї перемоги вийшов на друге місце в турнірній таблиці УПЛ, випередивши Чорноморець та Полісся, яке ще має гру в запасі.
  • ЛНЗ після поразки перебуває на 14 місці, маючи дев'ять балів після 11 зіграних матчів.
  • Наступний свій матч в рамках УПЛ донеччани проведуть з Чорноморцем (28.10), водночас черкасці зустрінуться з Оболонню (29.10).