Гол та асист англійця, якого замінив Рунич і дубль «близнюка Гріліша»: львівський Рух нагадує збірну АПЛ (відео)

Переглядів 954
Климчук, який схожий на Гріліша, та англієць Соломон-Отабор святкують гол Руха. Фото: Google
Львівський Рух здобув ефектну домашню перемогу в матчі УПЛ з Інгульцем. Галичани виграли, завдяки голу англійця Віва Соломона-Отабора та дублю Юрія Климчука, який має схожість з Джеком Грілішем.

Восьмого травня в рамках 25 туру Прем'єр-ліги України Рух на своєму полі зустрічався з Інгульцем.

Вже на 14 хвилині 27-річний англійський вінгер Вів Соломон-Отабор, який пограв на Туманному Альбіоні за Бірмінгем та інші відомі британські команди, вивів галичан вперед. Як підсумок, львів'яни виграли першу половину зустрічі.

На початку другого тайму вже 26-річний український вінгер Юрій Климчук, який зовні та за стилем зараз схожий на зірку Ман Сіті Джека Гріліша, точно пробив і подвоїв перевагу господарів поля. Цікаво, що він забив після класного асисту від Соломона-Отабора, якого згодом замінив Василь Рунич. Погодьтеся, в цьому щось є! Англійського легіонера Руха замінив українець Рунич, який має схожість у прізвищах з легендарним екс-форвардом Евертона, МЮ та збірної Англії Вейном Руні.

На 90+5 хвилині той же Климчук оформив дубль, довівши справу в матчі до розгромного. У підсумку Рух виграв зустріч з рахунком 3:0.

УПЛ. 25 тур

Рух - Інгулець - 3:0

Голи: Соломон-Отабор, 14, Климчук, 47, 90+5.

Після цього матчу Рух із 24 очками іде на 14 місці в УПЛ. Інгулець з 27 балами розташовується на десятій позиції.