«Говорять, що в такий день потрібно прощати»: Поворознюк написав казку про Гордона

Переглядів 545
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Говорять, що в такий день потрібно прощати»: Поворознюк написав казку про Гордона
Олександр Поворознюк. Фото: Google
Президент Інгульця Олександр Поворознюк продовжує своє медійне протистояння із відомим журналістом Дмитром Гордоном. Цього разу футбольний діяч написав казку про свого візаві.

Президент Інгульця Поворознюк вирішив написати казку про Гордона. На думку футбольного функціонера, відомий журналіст лише краде та дурить людей.

«Жив-був один м***к. Ну як м***к – таке капловухе нещастя. І дуже він любив лайки, любив і все, він заробляє на цьому гроші. Оце – підписуйтеся на канал. Він дурить, краде, займається шахрайством, а ви все це хаваєте, підписуєтеся та лайкаєте».

Також Поворознюк на честь свята думав пробачити Гордона, але все-таки вирішив цього не робити. Підсумував свою казку президент Інгульця лаконічно та у своєму стилі.

«Говорять, що в такий день потрібно прощати. Але чогось мені моє православне серце наразі велить так не робити. Таке в мене сільське виховання. Я живу по принципу «З людьми по-людськи, а з бл***** – по-бл******». Тому г***он – він і в Африці г***он».

Нагадаємо, що конфлікт між Поворознюком та Гордоном розпочався після слів президента Інгульця, що журналіст є «агентом ФСБ». Гордон відреагував на ці слова і конфлікт перейшов у активну фазу.