«Грали самі проти себе»: Пушич незадоволений перемогою Шахтаря над Колосом

Переглядів 640
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич підбив підсумки поєдинку 20-го туру української Прем'єр-ліги проти ковалівського Колоса (3:2), дорікнувши своїм підопічним за славбу гру у першому таймі.

І похвалив, і посварив одночасно. Маріно Пушич, коментуючи перемогу свого Шахтаря у поєдинку 20-го туру УПЛ на Колосом з Ковалівки (3:2), розділив гру рівно на два відрізки: до та після перерви.

«У першому таймі грали самі проти себе. Були з м'ячем, але без моментів було складно знайти рішення в атаці. Складно грати проти тих, хто захищається у 11 людей.

Ми заслужили на перемогу, але я незадоволений першим таймом, тому були заміни в перерві. Оборона – дуже погана частина нашої гри, знову двічі нам забили. Дуже погано», – сказав Пушич в ефірі УПЛ ТБ.

Зауважимо, що після звитяги у грі з Колосом Шахтар піднявся на першу сходинку у турнірній таблиці УПЛ. В активі «гірників» 40 залікових очок. Відрив від Дніпра-1, який посідає другий щабель, складає два пункти.

• У наступному турі команда Маріно Пушича на формально домашньому полі прийматиме закарпатський Минай.
  • Поєдинок у Львові має розпочатися о 18:00.