«Гравець на перспективу»: журналіст порівняв Гочолейшвілі з Тейлором, Зубковим та Шведом

Переглядів 274
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Гравець на перспективу»: журналіст порівняв Гочолейшвілі з Тейлором, Зубковим та Шведом
Георгій Гочолейшвілі. Фото: Шахтар
Новоспеченого футболіста Шахтаря Георгія Гочолейшвілі журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський порівняв з іншими футболістами донецької команди.

Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський в розмові з відомим коментатором Роберто Моралесом дав свою оцінку грузинському новачку Шахтаря Георгію Гочолейшвілі.

«Він грає лівою, він забиває лівою дуже непогані голи. Він може вирізати крос. Порівнюємо статистику Лукаса Тейлора та Гочолейшвілі в цьому сезоні. В захисних дуелях грузин краще. Виконує більше креативних передач, частіше біжить з м'ячем. В завершальній стадії має більше скілів», – сказав Співаковський. 

Також журналіст висловив свою думку стосовно того, чи зможе Гочолейшвілі виграти конкуренцію в Олександра Зубкова та Мар’яна Шведа.

«Це гравець на перспективу. Це гравець, який навряд чи виграє конкуренцію в Зубкова та Шведа. Але він може бути гравцем ротації».

Шахтар 29 листопада оголосив про трансфер із Сабуртало 21-річного правого захисника збірної Грузії Георгія Гочолейшвілі. 

Офіційно сторони не називали суму трансферу грузинського футболіста. Та за даними порталу Transfermarkt, донеччани заплатили за грузина один мільйон євро.

До слова, номінальна оціночна вартість Георгія Гочолейшвілі на Transfermarkt до переходу у Шахтар становила 600 тисяч євро.

Контракт грузинського легіонера з донецьким клубом набуде чинності з першого січня 2023 року. Угода Гочолейшвілі з «гірниками» розрахована на п'ять років.