«Історія може затягнутися»: журналіст пояснив, що сталося з полем стадіону Динамо

Переглядів 48
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Історія може затягнутися»: журналіст пояснив, що сталося з полем стадіону Динамо
Гравці Динамо. Фото: ФК Динамо
Журналіст і коментатор Володимир Звєров розповів, чому Динамо не встигло підготувати поле до матчу 17 туру УПЛ проти Руха (1:0).

Володимир Звєров в новому випуску авторського YouTube-проекту розповів, що перепад температури перекреслив роботу агрономів Динамо до першого офіційного матчу 2026 року.

«Поспілкувавшись з людьми, які розбираються в цій історії та в темі агрономії і догляду за полями, можливо, трошечки підгнило коріння газону. Є така ймовірність, тому що газон підстригали коротко, поливали його достатньо для швидкого футболу».

На реновацію поля має піти місяць часу, щоб привести йоого до оптимального стану.

«Так як мені пояснили люди, які в цьому розбираються, підсіяти зараз трошечки свіжої трави, додати хімії, підігрів і оця історія може затягнутися на місяць. От наскільки я розумію, ця історія з цим газоном може тривати місяць. Тобто десь до паузи на збірні».

  • Динамо наразі займає четверту позицію в УПЛ з 29 очками у 17 проведених матчах.
  • 27 лютого 2026 року підопічні Ігоря Костюка у поєдинку 18 туру УПЛ прийматимуть Епіцентр (13:00).

Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри