«Кайфую від Поворознюка. Навіщо Ковалець?»: Леоненко не зрозумів дії президента Інгульця

Переглядів 8344
Артем Жилінський
Артем Жилінський
6 голосів
«Кайфую від Поворознюка. Навіщо Ковалець?»: Леоненко не зрозумів дії президента Інгульця
Віктор Леоненко. Фото: Google
Колишній гравець Динамо та збірної України, а нині відомий експерт Віктор Леоненко відреагував на призначення Сергія Ковальця на пост головного тренера Інгульця.

Відомий та скандальний експерт Леоненко не в захваті від нового тренера Інгульця Ковальця. Він вважає, що кращим варіантом був би колишній тренер Олександрії Гура.

«Кайфую від президента Інгульця (Олександр Поворознюк – прим. УФ), чесно кажучи. Навіщо Сергій Ковалець? Нічого йому поганого не хотів бажати і не бажаю, але чому не взяти Гуру?»

Також Леоненко аргументував свою позицію. Експерт переконаний, що Гура стовідсотково приніс би Інгульцю задовільний результат.

«Тут переїжджати не треба. Половину можна забрати в Інгулець і результат вже по суті забезпечений. Не те щоб залишитися в УПЛ, а результат. Ну, гаразд, це вже питання до президента, а в мене дуже багато питань до президентів», – сказав Леоненко.

Нагадаємо, що Інгулець визначився з кандидатурою нового тренера після розставання із Сергієм Лавріненком. Керувати командою у другій половині сезону буде Сергій Ковалець.

Варто зазначити, що першу частину чемпіонату України Інгулець завершив на 14 місці із 13 очками в активі.