Хет-трик, пенальті, автогол і 7 м’ячів: Олександрія видала божевільний камбек і обіграла Шахтар в матчі сезону

Переглядів 4942
6 голосів
Іван Калюжний і Педріньйо. Фото: ФК Олександрія
Олександрія і Шахтар провели неймовірно яскравий очний поєдинок в рамках УПЛ. Команда Руслана Ротаня відігралася після 0:2 і здобула шалену перемогу.

У суботу 24 серпня Олександрія на своєму полі прийняла Шахтар у рамках матчу-відкриття четвертого туру УПЛ. Поєдинок закінчився перемогою господарів з рахунком 4:3.

Це вже друга поразка донеччан за чотири матчі, а також третя перемога команди Руслана Ротаня з трьох можливих.

Хоча даний матч розпочинався для господарів зовсім не позитивно, адже після автоголу Артема Шабанова і м'яча Дмитра Криськіва вони «горіли» 0:2 вже на 25-й хвилині.

🔥Відео голів Шабанова і Криськіва дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Проте ще у першому таймі Олександрія зуміла відновити рівновагу. Спочатку дебютним голом за команду відзначився Олександр Філіппов.

🔥Відео голу Філіппова дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

А майже одразу після цього Іван Калюжний неймовірним ударом з дальної дистанції вколотив м'яч у «дев'ятку» воріт Дмитра Різника.

🔥Відео шедевру Калюжного дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

У другому таймі підопічні Ротаня продовжували радувати власних фанатів, а Філіппов показав феєричний виступ.

Олександр зробив дубль за дев'ять хвилин, забивши один з м'ячів з пенальті, і таким чином оформив хет-трик і подарував Олександрії комфортну перевагу.

🔥Відео голів Філіппова дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Після цього Шахтар намагався відігратися і навіть забив один гол, який на свій рахунок записав Педріньйо. Проте на щось більше у донеччан не вистачило часу.

🔥Відео голу Педріньйо дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

УПЛ. Четвертий тур.

Олександрія – Шахтар – 4:3

Голи: Філіппов (37, пенальті – 48', 57'), Калюжний (41') – Шабанов (автогол – 16'), Криськів (25'), Педріньйо (90+5')

• Після цього матчу Олександрія посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи дев'ять залікових пунктів і гру в запасі.
  • Шахтар в свою чергу йде другим з шістьма очками, хоча зіграв уже всі чотири зустрічі.
  • В наступному турі 31 серпня команда Ротаня вдома прийме Колос.
  • На підопічних Маріно Пушича першого вересня очікує матч з Кривбасом.