«Клуб можуть дискваліфікувати з єврокубків»: джерело повідомило, що Дніпро-1 потрапив у дуже складну ситуацію

Переглядів 3526
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Клуб можуть дискваліфікувати з єврокубків»: джерело повідомило, що Дніпро-1 потрапив у дуже складну ситуацію
ФК Дніпро-1. Фото: УПЛ
Дніпро-1 може бути відсторонено від участі в єврокубкових турнірах під егідою УЄФА за «багатоходівку» з ребрендингом канонічного Дніпра до нового клубу.

За підсумками сезону 2016/17 Дніпро зайняв передостаннє місце в УПЛ, проте був знижений одразу на два дивізіони через численні борги перед колишніми тренерами та гравцями.

Того ж літа у Другій лізі України став виступати Дніпро-1, який за три роки доріс до елітного дивізіону, стартував у єврокубках і одразу ж вийшов у весняну частину Ліги конференцій.

Проте, журналіст та інсайдер Сергій Болотніков має у своєму розпорядженні відомості, що казка дніпровської команди може незабаром закінчитися через підозри УЄФА.

«За моєю інформацією, до УЄФА надійшла скарга, в якій сказано, що Дніпро-1 – це старий Дніпро, просто перефарбований. УЄФА розпочав розслідування, вони вже розбираються».

Джерело запевняє, що за поганого сценарію на Дніпро-1 буде накладено бан.

«Якщо вони доведуть, що це так, то Дніпру-1 не лише віддадуть борги Дніпра, а й можуть дискваліфікувати з єврокубків. За обман може бути дискваліфікація».

При цьому журналіст вважає, що за цією справою може стоять Українська асоціація футболу.

«У мене немає інформації про те, хто подав скаргу, але є підозра, що тут стирчать вуха УАФ», - заявив Болотніков в ефірі YouTube-каналу «KDK».

У той же час інсайдер вважає, що Дніпру-1 вдасться вийти сухим з води, оскільки кілька років тому екс-хавбек Дніпра Джаба Канкава вже намагався отримати свої борги у Дніпра-1, запевняючи, що це клуб-спадкоємець Дніпра, проте грузин зазнав невдачі.