Клуб УПЛ намагається продати захисника в Динамо: відомо, що з цього приводу думають у клубі Суркіса

Переглядів 1845
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Клуб УПЛ намагається продати захисника в Динамо: відомо, що з цього приводу думають у клубі Суркіса
Володимир Салюк. Фото: Google
Одеський Чорноморець слідом за Максимом Брагару намагається продати київському Динамо ще й свого центрального оборонця Володимира Салюка. Клуб Ігоря Суркіса може пристати на пропозицію, але за умови шаленої знижки.

Чорноморець має намір продати в Динамо Володимира Салюка. Клуб з Одеси навіть готовий знизити свої фінансові апетити, якщо столичний гранд пристане на їх пропозицію.

«Недавно ціна на гравця стартувала від одного мільйона доларів. Зараз апетит одеситів зменшився, і вони готові продати його із серйозною знижкою понад 50%. Це повʼязано як і з невпевненою грою Володимира протягом останніх місяців, так і з великим опором цієї ідеї всередині київського клуба.

Як стверджують, серед спортивного департаменту клубу (Динамо) не є великого захвату щодо ідеї купівлі захисника, який навряд чи вирішить проблему, чи взагалі посилить цю ланку. Особливо на фоні прогресу молодого Михавка. І шанс на купівлю залишається лише у випадку якоїсь зовсім «розпродажної» ціни, можливо 70-80% від початкового бажання», – повідомляє телеграм-канал «Футбол з вертольоту».

  • Володимир Салюк в поточному сезоні провів за Чорноморець 24 поєдинки в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Угода оборонця із клубом з Одеси чинна до 30 червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює 21-річного центрального захисника у 700 тисяч євро.