Клуби УПЛ проголосували за скликання позачергового конгресу УАФ: відомо, хто не підтримав усунення Павелка

Переглядів 72636
Дмитро Котков Дмитро Котков
6 голосів
Клуби УПЛ проголосували за скликання позачергового конгресу УАФ: відомо, хто не підтримав усунення Павелка
Андрій Павелко. Фото: Google
Клуби української Прем'єр-ліги більшістю голосів підтримали скликання позачергового конгресу УАФ, на якому планується зняти Андрія Павелка та призначити нового президента організації.

Об'єднання професійних футбольних клубів України «Прем'єр-Ліга» більшістю голосів підтримало скликання позачергового конгресу УАФ. Про це повідомляє Костянтин Андріюк.

Зазначимо, що на цій зустрічі планується зняти Андрія Павелка з посади голови організації та призначити нового президента.

УПЛ – це колективний член УАФ, який має один із 45 голосів, тому це важливе рішення у планах футбольної спільноти щодо припинення повноважень чинного керівництва, повідомляє телеграм-канал KDK.

Джерело також зазначає, що рішення підтримали 12 клубів, тоді як три утрималися, а ще один не надав відповіді. Чотирьма командами, які не підтримали скликання позачергового конгресу УАФ, є Металіст 1925 року, Ворскла, Дніпро-1 та Шахтар.

  • Над Андрієм Павелком ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на будівництво заводу із виготовлення штучних полів.
  • Починаючи з лютого 2023 року, функціонер був усунений з посади на час слідства.
  • У червні суддя Шевченківського районного суду міста Львова відправив Андрія Павелка до СІЗО.