«Коли він йшов із Шахтаря, всі були засмучені»: помічник Фонсеки розповів, як португальця прийняли «гірники»

Переглядів 783
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Коли він йшов із Шахтаря, всі були засмучені»: помічник Фонсеки розповів, як португальця прийняли «гірники»
Паулу Фонсека. Фото: ФК Шахтар
Макс Нагорський відомий усім українським уболівальникам як головний зв'язковий між бразильськими легіонерами в Шахтарі та українськими глядачами. Він розповів, як команда прийняла Паулу Фонсеку.

Нагорський в ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net згадав, як гравці Шахтаря прийняли Фонсеку на перших етапах роботи португальського фахівця в донецькому клубі.

«Я не сказав би, що Паулу хтось не прийняв. Думаю, що коли будь-яка команда переживає таку пертурбацію зі зміни тренера після 12 років роботи під іншим наставником, на самому початку шляху - можливі якісь мінімальні непорозуміння, можливо, розбіжності, але не більше цього».

Також Нагорський відмітив успішність Фонсеки в Шахтарі. Він зазначив, що всі сумували, коли португалець покинув донецьку команду.

«Не варто забувати, скільки Паулу зробив для Шахтаря, і скільки трофеїв принесла його плідна робота в клубі! Коли Паулу йшов із команди, всі були дуже засмучені. Думаю, це щось говорить», — заявив Нагорський в інтерв'ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що Фонсека почав очолювати Шахтар з сезону 2016/17. За цей час португалець встиг завоювати сім трофеїв та вивести «гірників» в 1/8 Ліги чемпіонів.