«Команда привітала мене з Днем народження»: Скрипник прокоментував перемогу Ворскли в матчі з Колосом

Переглядів 570
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Команда привітала мене з Днем народження»: Скрипник прокоментував перемогу Ворскли в матчі з Колосом
Наставник полтавської Ворскли Віктор Скрипник висловився стосовно перемоги своєї команди в матчі чемпіонату України з ковалівським Колосом (2:1).

Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник, якому 19 листопада виповнилося 53 роки, прокоментував перемогу полтавської команди в матчі 14 туру УПЛ з Колосом (2:1). У цій зустрічі на гол представника Колосу Милька полтавська команда відповіла точними ударами Сулейманова та Степанюка.

«Я хочу сказати спасибі хлопцям за те, що вони змогли виграти сьогодні. Я згадував перед матчем, що в моїй кар’єрі не траплялося ігор, які б я проводив у свій День народження. Сьогодні вперше, і це перемога», – цитує Скрипника офіційний сайт полтавської Ворскли. 

Також коуч ворсклян додав наступні слова з приводу перемоги в матчі УПЛ.

«Вдячний хлопцям, які проявили характер і загалом зіграли добре. За десятибальною шкалою ми зіграли сьогодні на тверду «сімку». Команда привітала мене з Днем народження, багато знайомих також», – зазначив Скрипник.

На даний момент Ворскла з 18 очками в активі іде на шостому місці в турнірній таблиці чемпіонату України. Колос з 16 балами знаходиться на восьмій позиції в УПЛ.