«Комунікація відбувалася через Євгена Греся»: Кравченко розповів, як він контактував з Ротанем під час матчу з Колосом

Переглядів 403
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Комунікація відбувалася через Євгена Греся»: Кравченко розповів, як він контактував з Ротанем під час матчу з Колосом
Сергій Кравченко. Фото: Google
Асистент головного тренера Олександрії Сергій Кравченко дав коментар з приводу перемоги його команди в матчі проти Колоса. Коуч зазначив, що протягому поєдинку від тримав зв'язок з наставником олександрійців Русланом Ротанем.

Асистент головного тренера Олександрії Сергій Кравченко прокоментував перемогу своєї команди у матчі 26 УПЛ проти Колоса (2:0).

«Дуже важлива перемога. Хлопці молодці! Після такої важкої гри з Дніпром-1 нашим завданням було налаштувати так, щоб вони були емоційно готові до матчу з Колосом. Вони впоралися і дуже добре виглядали. У кожному матчі намагаємося грати активно з перших хвилин, пресингувати. У цій грі це вдалося, і ми забили дуже гарні два голи», – сказав Кравченко на прес-конференції.

Також тренер Олександрії сказав, наскільки комфортно він почувався в ролі виконуючого обов'язки головного тренера у зв’язку з тим, що наставник команди Руслан Ротань відбуває дискваліфікацію.

«Нормально почував себе, все гаразд. Комунікація відбувалася через Євгена Греся, він підказував. Руслан Ротань був на зв'язку з ним, а Євген Анатолійович підходив до мене», – додав Кравченко.

Після цієї перемоги Олександрія з 42 очками в активі іде на п'ятому єврокубковому місці в УПЛ. Відрив від шостого Кривбаса складає наразі сім очок, а тому шанси команди Руслана Ротаня зіграти в наступній єврокубковій кампанії дуже добрі. Колос із 33 балами розташовується на восьмій позиції.