Олександрія виграла у Колоса: команда Ротаня продовжує успішну серію в УПЛ

Переглядів 15347
Матч Колос - Олександрія. Фото: УПЛ
Олександрія здобула виїзну перемогу в поєдинку 26 туру УПЛ проти Колоса. Для команди Руслана Ротаня ця вікторія стала важливою, тому що відрив від шостого Кривбаса тепер складає сім очок.

15 травня в рамках 26 туру Прем'єр-ліги України ковалівський Колос зустрічався з Олександрією.

Команді Руслана Ротаня на початку зустрічі вдалося зробити серйозну заявку на перемогу, завдяки голам Кирила Ковальця на четвертій хвилині та Сергія Логінова на 11 хвилині. У підсумку перший тайм олександрійці впевнено виграли, завдяки цим точним ударам.

У другій половині зустрічі забитих м'ячів не було, а тому Олександрія здобула виїзну вікторію з рахунком 2:0.

УПЛ. 26 тур

Колос - Олександрія - 0:2 (0:2)

Голи: Ковалець, 4, Логінов, 11.

Цікаво, що Олександрія вже чотири матчі поспіль не програє (дві нічиї з лідерами УПЛ Шахтарем та Дніпром-1, а також дві перемоги). У свою чергу, Колос після того, як перемогою в матчі проти Вереса (1:0) перервав серію з трьох поразок, знову поступився.

Після цієї перемоги Олександрія з 42 очками в активі іде на п'ятому єврокубковому місці в УПЛ. Відрив від шостого Кривбаса складає наразі сім очок, а тому шанси команди Руслана Ротаня зіграти в наступній єврокубковій кампанії дуже добрі. Колос із 33 балами розташовується на восьмій позиції.