«Конфлікт не був на порожньому місці, є питання до Шаблія»: джерело назвало причину конфліктів Гури

Переглядів 210
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Конфлікт не був на порожньому місці, є питання до Шаблія»: джерело назвало причину конфліктів Гури
Юрій Гура. Фото: Олександрія
Журналіст Андрій Сеньків, що однією з причин звільнення Юрія Гури з посади головного тренера Олександрії було небажання працювати з агентом Вадимом Шаблієм, який займався комплектацією команди.

Сеньків вважає, що  однією з головних причин відставки Гури з Олександрії було не бажання фахівця працювати з агентом Шаблієм.

«Гура не дуже охоче працював із Вадимом Шаблієм. Кузьменко-молодший якраз віддавав перевагу співпраці з Шаблієм. Давайте ми зафіксуємо – прямо зараз в Олександрії грає 18 клієнтів Шаблія, це я говорю про основний склад. Влітку до команди прийшли дев’ять футболістів, сім із них – клієнти Шаблія».

Також Сеньків розповів про конфлікт Волошина з колишнім наставником Олександрії.

«Інша історія в тому, що цих гравців слід так чи інакше ставити до складу. Зрозуміло, що є гравці-клієнти Шаблія, які, безумовно, є основними та лідерами команди, як Цуріков чи Мірошниченко. Але якщо говорити, наприклад, про Волошина, який не дуже добре проявляв себе в Олександрії, він є клієнтом Шаблія.

Волошина мав конфлікт з Гурою, цей конфлікт теж не був на порожньому місці. Наскільки я розумію, також у цій історії є питання з Шаблієм» — заявив Сеньків.

Загалом, як головний тренер Олександрії Юрій Володимирович провів 33 матчі. Під його керівництвом команда здобула 16 перемог, вісім нічиїх та дев’ять поразок.

Олександрія провела 13 матчів у поточному сезоні, набрала 24 очки та посідає п'яте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.