Козловський палко поцілував дружину на «Арені Львів»: так подружжя відсвяткувало класний гол Руха

Переглядів 14305
Козловський та Думанська. Фото: Google
Григорій Козловський разом зі своєю дружиною Юлією Думанською побували на матчі чемпіонату України між львівським Рухом та петровським Інгульцем.

Восьмого травня в рамках 25 туру Прем'єр-ліги України Рух на своєму полі зустрічався з Інгульцем.

Вже на 14 хвилині 27-річний англійський вінгер Вів Соломон-Отабор, який пограв на Туманному Альбіоні за Бірмінгем та інші відомі британські команди, вивів галичан вперед. Як підсумок, львів'яни виграли перший тайм.

На початку другої половини зустрічі вже 26-річний український вінгер Юрій Климчук, який зовні та за стилем зараз схожий на зірку Ман Сіті Джека Гріліша, точно пробив і подвоїв перевагу господарів поля. Цікаво, що він забив після класного асисту від Соломона-Отабора, якого згодом замінив Василь Рунич. Погодьтеся, в цьому щось є! Англійського легіонера Руха замінив українець Рунич, який має схожість у прізвищах з легендарним екс-форвардом Евертона, МЮ та збірної Англії Вейном Руні.

Цікаво, що після другого голу Руха камери зафіксували на «Арені Львів» засновника Руха Григорія Козловського та його дружину Юлію Думанську, яка є президенткою галицького клубу. Так ось, після забитого м’яча у виконанні Климчука Козловський палко поцілував Думанську, святкуючи гол!

Гол Руха дійсно вийшов ефектним і заслуговував на такий поцілунок:

Після цього власники Руха продовжили дивитися переможну гру львівської команди:

На 90+5 хвилині той же Климчук оформив дубль, довівши справу в матчі до розгромного. У підсумку Рух виграв зустріч з рахунком 3:0.