Краще інвестувати в футбол: президент Вереса відреагував на чутки про внесення застави за Павелка

Переглядів 287
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
Краще інвестувати в футбол: президент Вереса відреагував на чутки про внесення застави за Павелка
Іван Надєїн. Фото: НК Верес
Президент Вереса Іван Надєїн публічно заперечив чутки щодо можливості внесення застави за президента Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Павелка.

Журналіст Костянтин Андріюк у своєму Telegram-каналі повідомляв, що УАФ просила у Надєїна грошей на заставу для свого керманича, але президент Вереса відмовив Павелку.

«Приємно, що Верес все частіше згадують в медіа. Також приємно, що нас вважають успішним клубом, який може зробити заставу в судах в десять мільйонів гривень. Ми дійсно плануємо інвестувати такі кошти. Але на будівництво дитячої академії в Рівному. Інших додаткових витрат та інвестицій на таку суму не плануємо», – розповів Надєїн в інтерв'ю клубному сайту Вереса.

Нагадаємо, що днями Павелко та генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький отримали запобіжний захід у два місяці арешту у справі про розкрадання коштів на штучних полях. Щоправда, обидва вийшли під заставу майже у 20 млн грн.

Українських футбольних чиновників підозрюють у розкраданні грошей під час будівництва заводу з виробництва штучних футбольних полів.