Красивий забитий м’яч Траоре та скандальний незарахований гол Миная: відеоогляд переможного матчу Шахтаря

Переглядів 1664
Траоре забиває м'яч у ворота Миная. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар виявився сильнішим за Минай в поєдинку 24 туру УПЛ. Гірники виграли зустріч з мінімальною перевагою, завдяки голу Лассіни Траоре.

Третього травня в рамках 24 туру УПЛ донецький Шахтар зустрічався з Минаєм. Гірники забили гол у ворота закарпатців уже на 12 хвилині. Лассіна Траоре класно розібрався у карному майданчику Миная та відправив м'яч у ворота.

Перед перервою був скандальний епізод у поєдинку. Після удару по воротах у виконанні гравця закарпатців Дмитра Нємчанінова м'яч влучив у поперечину та відскочив на газон. Судячи з повторів, м'яч перетнув лінію воріт і рефері зустрічі Микола Балакін помилково не зафіксував гол.

У другій половині зустрічі забитих м'ячів не було, а тому Шахтар переміг з рахунком 1:0.

УПЛ. 24 тур

Шахтар - Минай - 1:0 (1:0)

Гол: Траоре, 12.

Після цього матчу Шахтар продовжує лідирувати в УПЛ з 59 очками в активі. Другий Дніпро-1 має 54 бали, а також гру в запасі. Минай посідає 13 позицію з 23 очками в активі.