Кривбас обіграв Реал у незвичному матчі: команда Вернидуба розгромила суперника у грі з сімома голами

Переглядів 603
Криворізький Кривбас завершив навчально-тренувальний збір в Іспанії розгромною перемогою над Реалом Мурсією (5:2). Гра пройшла у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин кожен.

​​Час збирати валізи і готуватись до повернення з сонячної Іспанії до України. Мова про гравців та представників тренерського штабу Кривбаса, які сьогодні, 13 лютого, завершили свій тренувальний збір, який проходив у Мурсії.

Фінальним акордом для команди Юрія Вернидуба стала гра проти місцевого Реала, який українці обіграли в кожному з чотирьох таймів.

Хто забивав у складі Кривбас – невідомо. Гра не транслювалася і ні на офіційному сайті клубу з Кривого рогу, ні на інших статистичних ресурсах, прізвищ авторів голів не вказано.

Кривбас (Кривий Ріг, Україна) – Реал Мурсія (Мурсія, Іспанія) – 5:2 (2:1) (3:1) (3:2)

Нагадаємо, що на внутрішній арені Кривбас святкував Новий рік в ролі лідера української Прем'єр-ліги. Криворіжці мають 34 очки в доробку.

У Дніпра-1 стільки ж пунктів, але гірша очна статистика – команда Юрія Вернидуба переграла хлопців Юрія Максимова в 12-му турі (3:0).

• Першим матчем в 2024 році для Кривбаса стане гра проти черкаського ЛНЗ.
  • Поєдинок заплановано на 23 лютого. Початок гри о 15:30.