Кривбас реабілітувався за фіаско від Вікторії: Верес зіпсував ювілейний матч в УПЛ для свого тренера

Переглядів 236
В атаці Даніель Соса. Фото: ФК Кривбас
У першому недільному поєдинку Української Прем’єр-ліги Кривбас на виїзді переграв рівненський Верес (2:0) та піднявся на п’яту сходинку у турнірній таблиці.
  • Поєдинок проти Кривбасу став десятим домашнім матчем Вереса при Олегу Шандруку в УПЛ.
  • Безвиграшна домашня серія Вересу в УПЛ триває чотири гри: дві нічиї та дві поразки.

Зважаючи на те, що вже за чотири доби на команду Юрія Вернидуба чекає надважливий матч проти Бетіса у плей-оф Ліги конференцій та втому від матчу-відповіді з Вікторією у Лізі Європи (0:1), його хлопці вирішили розпочати гру у Рівному з бліцкригу.

Перша ж атака Кривбасу стала гольовою: з ударом Соси Андрій Коужухар впорався, але тут як тут опинився Прінс Аду, який чітко зіграв на добиванні.

▶️  Відео голу Прінса Аду дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 28-й хвилині гри сильно підставив партнерів по команді Максим Сміян, який заробив другу жовту картку та пішов відпочивати ще до перерви.

Однак по перерві кількість гравців в обох командах вирівнялася, бо пряму червону отримав захисник Кривбасу Олександр Романчук, який зірвав вихід віч-на-віч півзахисника Вереса Віталія Дахновського.

Зрештою, після того, як гра перейшла у формат 10 на 10, моментів у ній було вкрай мало, але гості на 81-й хвилині гри заробили пенальті, який впевнено реалізував Тимур Стецьков, чим встановив остаточний, фінальний рахунок на табло.

Україна. Прем’єр-ліга, 3-й тур

Верес – Кривбас 0:2 (0:1)

Гол: Аду, 13, Стецьков, 81.

Видалення: Сміян, 28 – Романчук, 51.

• Після трьох турів Кривбас має у доробку шість очок і посідає п’яту сходинку у турнірній таблиці УПЛ. Верес з одним пунктом тримається на 14-му щаблі.
  • У наступному турі команда Олега Шандрука на виїзді зіграє проти Колоса. Поєдинок у Ковалівці заплановано на 26 серпня. Початок гри о 18:00.
  • Кривбас у турі номер чотири вдома прийматиме Інгулець. Зустріч у Кривому Розі буде зіграно 25 серпня і розпочнеться вона о 18:00.