Кривбас розгромив Металіст 1925, здобувши другу перемогу поспіль: команда Скрипника впала на дно таблиці УПЛ

Переглядів 661
Кривбас в домашньому поєдинку 26-uj туру УПЛ відсвяткував переконливу перемогу над Металістом 1925. Гра у Кривому Розі завершилася з рахунком 3:0.

Кривбас відвантажив у ворота аутсайдера УПЛ три голи без відповіді. Доля протистояння була вирішена до перерви.

Початок розгрому поклав Задерака, який ударом з розвороту в ближній кут вразив ворота Мозіля на старті поєдинку.

Далі Кривбас подвоїв перевагу завдяки голу Микитишина, який головою замкнув подачу з правого флангу.

Перед свистком на перерву Луньов довів рахунок до розгромного, а в другому таймі ситуація не змінилася.

УПЛ

26-й тур

Кривбас – Металіст 1925 – 3:0

Голи: Задерака, 4, Микитишин, 37, Луньов, 42.

• Команда Юрія Вернидуба має в доробку 54 очки та займає третю сходинку у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • Харківський колектив займає останнє, 16-е місце, маючи 19 балів.
  • У наступному турі Кривбас на виїзді зіграє проти Дніпра-1. Центральний поєдинок 27-го туру заплановано на 6 травня. Гра у Дніпрі має розпочатися о 13:00.
  • Команда Віктора Скрипника у турі номер 27 на умовно домашньому полі прийматиме Ворсклу. Гра має відбутися 4 травня і розпочатися о 18:00.