Переглядів 146
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів

1902 — засновано футбольний клуб «Манчестер Юнайтед».

1907 — нар. Раймон Брейн (Бельгія) — легендарний форвард, чемпіон Бельгії та Чехословаччини, його першим назвали «червоним дияволом».

1910 — перший пенальті в історії фіналу Кубка Англії. «Ньюкасл» — «Бернлі» — 2: 0
(Шеферд, 52, 62, пен.).

1923 — вперше фінал Кубка Англії проводився на «Уемблі».

1938 — нар. Віктор Банников (Україна) — найкращий воротар СРСР 1964, 1970 рр. Упродовж 1127 хвилин не пропускав м’ячів у свої ворота — це один із найкращих результатів у світі.

1940 — нар. Валерій Маслов (Росія) — був капітаном збірних СРСР із футболу та хокею з м’ячем.

1948 — нар. Кабіньо (Бразилія) — 8 разів ставав найкращим бомбардиром чемпіонату Мексики.

1957 — нар. Антоніу Соуза (Португалія) — переможець КЄЧ-1987 у складі «Порту».

1960 — нар. Вальтер Дзенга (Італія) — легенда «Інтера» та збірної Італії, тричі визнавався найкращим воротарем світу, 518 хвилин не пропускав м’ячів на ЧС.

1970 — нар. Дієго Сімеоне (Аргентина) — один із найкращих аргентинських футболістів, зіграв 106 матчів за збірну, зараз успішно працює тренером мадридського «Атлетико».

1970 — матч-відповідь фіналу XII розіграшу Кубка Ярмарок: «Арсенал» (Англія) — «Андерлехт» (Бельгія) — 3: 0 (Келлі, 25; Редфорд, 75; Самейс, 76). Перший матч — 1: 3.

1973 — нар. Педро Паулета (Потугалія) — в недавньому минулому лідер атак збірної Португалії (47 влучень).